Fabryka Zieleni - jakość poparta doświadczeniem

Od przeszło 10 lat zagospodarowujemy tereny zielone w Trójmieście i okolicach, wykonując realizacje przestrzeni wokół firm, urzędów, inwestycji prywatnych, osiedli mieszkaniowych, domków jednorodzinnych, banków i innych. Podczas wielu lat na rynku zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi deweloperami, firmami budowlanymi, producentami roślin, wyrobów granitowych, architektury ogrodowej, w tym:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, intensywnie rozwijamy zaplecze technologiczne, a nasi pracownicy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, seminariach.

Każdy nasz projekt ma indywidualny charakter i jest dopasowany do potrzeb zamawiającego. W swojej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, a sadzone przez nas rośliny pochodzą z najlepszych szkółek polskich i zagranicznych. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór materiału roślinnego (m.in. drzewa i krzewy ozdobne, owocowe, rośliny iglaste i liściaste, rośliny rabatowe, jednoroczne, byliny oraz rośliny doniczkowe), kruszywa naturalnego (m.in. kamień ozdobny, głazy, monolity, grysy, otoczaki, łupek, kamień morski) i nie tylko.

Wobec rosnącego zainteresowania klientów indywidualnych postanowiliśmy też rozpocząć działalność stacjonarnego punktu ogrodniczego. Będzie w nim można znaleźć bardziej i mniej znane gatunki drzew i krzewów, cebulki, sadzonki, nawozy, środki ochrony roślin, narzędzia, sprzęt ogrodniczy oraz różne artykuły niezbędne do dekoracji i pielęgnacji ogrodu.

Ponadto w naszym biurze można zamówić niemalże każdą usługę związaną z wykonaniem zagospodarowania ogrodu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Firma certyfikowana przez: