Dlaczego warto nas wybrać?

Fabryka Zieleni to przede wszystkim terminowość, solidność i bezkonkurencyjne wykonanie. Każdą naszą realizację cechuje dbałość o detale oraz bezkompromisowość w doborze materiałów i roślin, w które zaopatrujemy się tylko u zaufanych dostawców. Nasza firma zawsze kieruje się potrzebami zamawiającego. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i nie posiłkujemy się pustymi sloganami. Każda nasza realizacja jest głęboko przemyślana, zaplanowana i wykonana  zgodnie z ustaleniami z klientem. Dążenie do perfekcji w swojej branży, zapewniło Fabryce Zieleni stabilną pozycję na rynku oraz zaufanie klientów i producentów. Doceniają nas najlepsi – dołącz do nich!

Misją firmy SKB Strefa Kamienia jest pogodzić komfort użytkowania z pięknem tak, aby poczucie spełnienia marzeń dostarczało długotrwałych doznań estetycznych klientom. By tę misję wypełnić, firma stawia na najwyższej klasy materiały, bogatą ofertę producentów, standaryzację poziomu obsługi, jak również wyjątkowe aranżacje, podkreślające walory użytkowe proponowanych materiałów. SKB oferuje Państwu szeroki wybór fantazyjnych i tradycyjnych kostek brukowych, starobruków, systemów ogrodzeniowych, ograniczników, donic, płyt tarasowych oraz elementów dekoracyjnych. Dodatkowo w ofercie znajdziecie też szeroki wybór kamienia szklanego, naturalnego, otoczaków, grysów oraz elementów dekoracyjnych. Nową propozycją firmy są gresy, kafle, płyty w outletowych cenach.

Firma BETKRUSZ zapewnia swoim Klientom szeroki asortyment wyrobów z kamienia naturalnego - jako doświadczony producent kostki granitowej, krawężników, oporników i płyt, jest w stanie zapewnić wysoką jakość produktów, atrakcyjne ceny i terminowość dostaw.

DEMIT zajmuje się montażem, serwisem, sprzedażą, doradztwem i organizacją przestrzeni parkingowej. Wdrażając System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009 firma działa zgodnie z polityką jakości. DEMIT zapewnia wsparcie techniczne, szkolenia i dostawy wyrobów do klienta. Firma proponuje różnorodną ofertę, najwyższą jakość, bezpieczeństwo i kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji  – od projektowania po obsługę posprzedażową.

INOPA dostarcza na rynek nowoczesne powierzchnie biurowe, usługowe, hotelowe i magazynowe, starając się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Konsekwencja i innowacyjne pomysły przyniosły firmie wymierne rezultaty w postaci wypracowania pozycji solidnej marki, której warto zaufać. INOPA stawia przede wszystkim na wysoce zoptymalizowany i intuicyjny program zarządzania, gdzie wszelkie etapy tworzenia nowego projektu – począwszy od pozyskiwania finansów i nieruchomości, a ukończywszy na udostępnieniu i zarządzaniu powierzchnią – są ustandaryzowane i jasne, zarówno dla przyszłych użytkowników jak i obecnie już współpracujących firm.

BAUKRANE od 2008 roku kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu i sprzedaży sprzętu budowlanego. Firma specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży systemów szalunkowych (deskowań), systemów BHP, żurawi górno- i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów oraz akcesoriów do robót żelbetonowych. Do każdej usługi wykonywanej przez BAUKRANE oferowane jest też profesjonalne doradztwo techniczne i logistyczne.

EURO STYL S.A. prowadzi działalność deweloperską od 2007 roku. Dzięki dużemu kapitałowi spółka w krótkim czasie osiągnęła pozycję jednego z liderów na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Spółka w ciągu 10 lat działalności w segmencie mieszkaniowym sprzedała blisko 4000 lokali, w około 50 budynkach mieszkaniowych. W czerwcu 2017 roku EURO STYL wszedł w skład Grupy Kapitałowej Dom Developement S.A. – wiodącego dewelopera w Polsce i lidera warszawskiego rynku mieszkaniowego.

STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, będącego od 180 lat synonimem jakości w budownictwie. STRABAG jest liderem w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, firma realizuje nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane. Działalność STRABAG cechuje kompleksowy zakres usług budowlanych, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy.

GRAFIKA ZIELENI jest pracownią projektową, która świadczy usługi z zakresu architektury krajobrazu. Wszystkie projekty tworzone są indywidualnie uwzględniając warunki terenu, potrzeby i marzenia klienta. Oferujemy projekty niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane. Z naszym projektem prace związane z realizacją zagospodarowania terenu zieleni stają się przyjemnym etapem twórczym. Kompleksowy projekt zawiera wszystkie niezbędne informacje potrzebne podczas budowy przestrzeni zewnętrznej, między innymi: inwentaryzację dendrologiczną, koncepcję założenia zieleni wraz z wizualizacjami, projekty wykonawczo – techniczne wskazujące dobór materiałów budowlanych, roślinnych, wzornictwo nawierzchni, małą architekturę.